Edukacija „Painusis Labirintų pasaulis“

Edukacija „Painusis Labirintų pasaulis“

Labirintų parkas Anykščiuose yra ne tik atrakcionų parkas, kupinas įvairiausių pramogų! Tik pas mus galite išbandyti savo orientavimosi įgūdžius įvairiausio sudėtingumo ir formų labirintuose. O tiems, kam įdomu ne tik aktyviai leisti laiką pas mus, bet ir daugiau sužinoti apie labirintų rūšis bei susipažinti su jų istoriją – kviečiame į edukaciją „Painusis Labirintų pasaulis“.

Tai aktyvi edukacija tinkanti tiek mažiems tiek dideliems, kurios metu sužinosite pagrindines labirintų rūšis, koks yra pats garsiausias, o koks – pats seniausias pasaulio labirintas. Įgijus teorinių žinių laukia aktyvioji dalis – eisime išbandyti į Labirintų parke Anykščiuose esančių labirintų! Būsite suskirstyti į komandas ir turėsite kuo greičiau juos surasti ir įveikti. Rudenį, užduotys tampa dar sudėtingesnės, nes prie labirintų sąrašo prisijungia kanapių ir kukurūzų labirintai. Klaidžiodami po labirintus turėsite atlikti įvairias užduotis, ugdydami orientavimosi bei darbo komandoje įgūdžius. Po klajonių visi kartu pasidalinsime patirtimi ir įspūdžiais, kokius pojūčius patyrėte įveikiant kiekvieną labirintą. Taip pat prisiminsime labirintų rūšis, seniausio ir didžiausio labirintų pavadinimus bei įteiksime komandoms pažymėjimus, kurie patvirtins, kad Jūs sėkmingai įveikėte visus parke esančius labirintus.

Edukacijos trukmė yra iki 2 val., grupės nuo 10 iki 30 asmenų, kaina asmeniui 7 Eur.

Ši edukacija yra patvirtinta Kultūros paso, todėl labai kviečiame 5-9 kl. moksleivius atvykti ir dalyvauti aktyvioje  edukacijoje „Painusis Labirintų pasaulis“! Norėdami pasinaudoti kultūros pasu registruokitės paspaudę nuorodą www.emokykla.lt